motocykl

Motocykle elektryczne Energica o łącznym zasięgu ponad 400 km.

Linia motocykli elektrycznych tej firmy po raz pierwszy od wielu lat jest aktualizowana, ponieważ Energica właśnie zaprezentowała swoje nowe modele 2020 roku z ogromnym wzrostem pojemności i zasięgu akumulatorów.

Włoska firma motocyklowa Energica twierdzi, że postępy w technologii akumulatorowej są bezpośrednio związane z jej programem wyścigowym.

Energica jest wyłącznym dostawcą motocykli elektrycznych używanych w serii wyścigowej MotoE.

Firma wykorzystuje tę okazję do szybkiego udoskonalenia swojego programu badawczo-rozwojowego.

Nowe akumulatory opracowane przez Energicę oferują 21,5 kWh energii, co stanowi 60% wzrost w porównaniu z poprzednimi pakietami 13,4 kWh.

Dodatkowe postępy pomogły Energice zredukować ciężar swoich motocykli. Pomimo dodania większej pojemności baterii, przyszłoroczne modele Energica są faktycznie o 5% lżejsze niż w poprzednich latach.

https://www.energicamotor.com/energica-eva-esseesse9-old-school-electric-motorcycle/

Aktualizacje nowego modelu Energiki

Eva Ribelle to nowy model tegorocznego motocykla. Może osiągnąć prędkość 200 km / h (125 mph), taką samą prędkość maksymalną, jak model Eva EsseEsse9 +.

Zarówno Eva EsseEsse9, jak i Eva Ribelle wyposażone są w chłodzone olejem silniki o mocy 107 kW (145 KM) i moment obrotowy o wartości do 215 Nm (158 funt-stopa). Oba motocykle będą oferowane w sprzedaży z oryginalnym akumulatorem 13,4 kWh lub zmodernizowanym akumulatorem 21,5 kWh.

Wszystkie trzy motocykle obsługują szybkie ładowanie. Oznacza to, że motocykliści mogą ładować swój pojazd od 0 do 80% w 42 minuty. Motocykle można ładować również za pomocą ładowarek poziomu 2, które ładują z prędkością około 67 km na godzinę (41,5 mil na godzinę).

Wszystkie trzy motocykle są również standardowo wyposażone w ekrany dotykowe TFT, cztery tryby jazdy, cztery mapy hamowania regeneracyjnego, kontrolę trakcji, tempomat i asystent parkowania. Bezkluczykowy zapłon będzie oferowany jako opcja.

Źródło: https://electrek.co

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *