Nowy „najlżejszy” zestaw do konwersji roweru elektrycznego
Poradniki,  Wiadomośći

„Najlżejszy” zestaw do konwersji roweru elektrycznego.

Włoski zestaw do konwersji rowerów elektrycznych ma nowe lekkie części.
Nowy najlżejszy zestaw nie jest bardzo mocny, ale oferuje moment obrotowy o wartości do 90 Nm. Tylko chiński producent części do rowerów elektrycznych Bafang ,oferuje mocniejsze opcje w silnikach M600 i M620 (Bafang Ultra).

Najlżejszy zestaw ebike jest dostępny w pakiecie, który oferuje do 1200 W mocy szczytowej (sprzedawany jest jako zestaw o mocy 1000 W), chociaż firma oferuje również jednostki o niższej mocy z silnikami o mocy 250, 500 i 750 W. Nawet silnik o najniższej mocy jest nadal dość silny, a firma twierdzi, że silnik o mocy 250 W faktycznie wytwarza około 600-700 W mocy szczytowej.

W jaki sposób montuje się ten zestaw zestaw do konwersji roweru elektrycznego?

Silnik przykręca się do dolnej rury roweru i jest zaprojektowany tak, aby pasował do większości ram, w tym rowerów górskich, szosowych, i innych. Dostępne są różne adaptery dla różnych geometrii ramy.

Parametry: zestawu do konwersji roweru elektrycznego.

Silnik o mocy 1000 W może osiągać prędkości do 50 km / h (31 mph), zestawy o mocy 250 W i 500 W osiągają prędkość maksymalną 25 km / h (15 mph). Zestaw 750 W osiąga prędkość 40 km / h (25 mph).

Zestawy do konwersji zawierają również akumulatory o pojemności od 250 Wh do 840 Wh,

Rowery na Ceneo

Istnieje również opcja zakupu zestawu o mocy 1000 W (szczyt 1200 W) bez akumulatora. Umożliwiając rowerzyście zainstalowanie własnego akumulatora o dużej mocy co, jest dosyć tańszym rozwiązaniem.

Dzięki liczbie akumulatorów o dużej pojemności dostępnych obecnie w Internecie można łatwo zbudować e-rower dalekiego zasięgu z napędem centralnym.

Zestaw do konwersji roweru elektrycznego zawiera szereg funkcji, które sprawiają, że jest on nieco bardziej premium. Jest nie tylko zaprojektowany i wyprodukowany we Włoszech, ale ma również wbudowany czujnik momentu obrotowego dla płynniejszego i dokładniejszego wspomagania pedału, kontroler fali sinusoidalnej zapewniający cichsze i bardziej wydajne dostarczanie mocy, wyświetlacz LCD i integrację ze smartfonem w celu zwiększenia specyfikacji kierowcy z wyświetlaczem aplikacji na smartfona, opcjonalnym czujnikiem tętna, który łączy wyjście wspomagania pedału z ciałem w celu utrzymania stałego poziomu tętna itp.

Zestawy do konwersji roweru elektrycznego 250 W, 500 W i 750 W z dołączonymi akumulatorami są wycenione odpowiednio na 543 USD, 741 USD i 850 USD. Te ceny dotyczą wszystkich elementów, z których korzysta platforma.

Zestaw można kupić na platformie https://www.indiegogo.com

Co myślisz na ten temat? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *