Poradniki,  Wiadomośći

Tania Hulajnoga elektryczna do 1000w.

Na rynku ciężko zaleście wartościowy, sprzęt, który możemy modyfikować wedle naszej fantazji. Dla majsterkowicza kupno ciekawej hulajnogi to nie jest prosta ani oczywista sprawa. Wchodząc na popularny portal aukcyjny mamy różne wynalazki, które z czasem ulegają często awarii różnych elementów.

Źródło: https://allegro.pl/oferta/hulajnoga-elektryczna-1000w-viron-nowy-model-8286049596

Możemy przyjrzeć się hulajnodze marki Viron, choć występuje pod innymi nazwami na innych portalach. Pierwsze co rzuca się w oczy to rozmiary tego sprzętu, ma duże koła 10” dzięki zastosowaniu tego typu kół możemy jeździć po naprawdę trudnym terenie.

Skating - sprawdź na Ceneo.pl

Rama hulajnogi jest dobrze amortyzowana z przodu mamy jeden amortyzator natomiast z tyłu mamy dwa amortyzatory, przez co dobrze radzą sobie z wybieraniem nierówności. Jest też spore i wygodne siodełko. Silnik jest zamontowany w tylnej części urządzenia i napęd przenoszony jest za pomocą łańcuszka przez co, jest dosyć głośna. Moc maksymalna silnika jest to 1000w, który pozwoli nam się rozpędzić do 35 km/h. Waga urządzenia 30-35kg, a więc sporo, przy czym sam akumulator o pojemności 12 AH waży 11 kilogramów, na którym możemy przejechać do 30 kilometrów. Dodatkowo mamy hamulce tarczowe, które dobrze sobie radzą w zatrzymaniu pojazdu. Hulajnogę może oczywiście złożyć, aby można było przenieść lub przewieść w inne miejsce. Jest to dość nietypowa hulajnoga przez swoja, konstruuje i system amortyzowań na pewno sprawdzi się na nierównościach w miejsce na chodnikach gdzie często mamy nierówne powierzchnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *