Uncategorized

Oto bliższe spojrzenie na motorower elektryczny Juice HyperScorpion

Juiced HyperScorpion jest jednym z najbardziej oczekiwanych elektrycznych motorowerów w 2020 roku. 

W pokazanym poniżej filmie Tora prezentuje szereg unikalnych funkcji HyperScorpion. Przedni reflektor LED wykorzystuje cztery elementy do 2000 lumenów w trybie świateł drogowych, a także zawiera element halo jako światło do jazdy w dzień (lub gdy nie chcesz oślepiać rowerzystów na ścieżce rowerowej). Jest też standardowy podświetlany uchwyt tablicy rejestracyjnej, lusterka, klakson i pakiet kierunkowskazów z przodu iz tyłu.

Tora popisała się również przekrojem swojego zwyczaju z ochroną przed przebiciem 5 mm, a następnie pokazała testy jazdy po stosach potłuczonego szkła, aby wykazać ochronę opon.

Rower posiada w pełni regulowane zawieszenie z przodu iz tyłu.

Pokazy zawieszenia w akcji wyglądają imponująco.

Rowery na Ceneo

Juiced HyperScorpion może osiągać duże prędkości (54 km / h) na lekkim podjeździe. Przy tak dużym potencjale prędkości ważne było, aby jego projektanci w dalszym ciągu mogli dodać znaczące wsparcie pedałowania w górnej części. Aby to osiągnąć, motocykl jest wyposażony w 8-biegową skrzynię biegów z najmniejszym tylnym trybikiem o masie 11 ton i dużą przednią tarczą 56 ton.

Wyświetlacz jest wyposażony w tryb standardowy i tryb zaawansowany.

Ta ostatnia daje większą ilość danych z jazdy – idealna dla takich nerdów jak ja, którzy chcą uzyskać więcej informacji, takich jak efektywność zużycia, precyzyjne watogodziny i napięcie akumulatora, temperatura silnika itp.

HyperScorpion jest zasilany akumulatorem 52 V 19,2 Ah o pojemności nieco poniżej 1 kWh. Jak wyjaśnia Tora, jest to 40% więcej niż przeciętne akumulatory do rowerów elektrycznych, co zapewnia lepszy zasięg i dłuższą żywotność baterii. Juiced ocenia HyperScorpion na zasięg ponad 70 mil (112+ km) z asystentem pedału.

Silnik został opracowany na zamówienie jako wspólny projekt Juiced Bikes i Bafang. Juiced chciał osiągnąć prędkość „co najmniej 28 km / h klasy 3” rowerem, ale musiał to zrobić na 20-calowym kole, co oznaczałoby, że musieliby opracować silnik o wyższych obrotach.

W celu aktywacji wspomagania pedału, HyperScorpion wykorzystuje zarówno czujnik momentu obrotowego, jak i czujnik kadencji.

Podczas gdy większość czujników kadencji wykorzystuje 12 biegunów, czujnik kadencji HyperScorpion wykorzystuje około 100 biegunów, co zapewnia ultra-precyzyjne sprzężenie zwrotne prędkości pedału, które w połączeniu z czujnikiem momentu obrotowego zapewnia płynną i najdokładniejszą reakcję wspomagania pedału.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *