https://super-soco.fr/super-soco-tsx/
Wiadomośći

Pojazd elektryczny Super Soco TSx – nowa era dla początkujących.

Super Soco TSx nie jest tak duży, mocny ani szybki, jak Harley. Ale z pewnością łatwiej jest jeździć, szczególnie dla początkujących użytkowników pojazdów elektrycznych.

Napędzany tylnym silnikiem Bosch o mocy 1,9 kW z tyłu, motocykl może osiągnąć prędkość maksymalną 45 km / h (72 km / h). To utrzymuje go w klasie równoważnej 50 cm3.

Można go również ograniczyć elektronicznie do prędkości bardziej przyjaznej dla początkujących, wynoszącej 45 km / h (45 km / h), za pomocą przełącznika wyboru. Można ułatwić początkującym wygodniejsze prowadzenie pojazdu elektrycznego (ebike) w większym formacie. Kiedy już poczujesz się komfortowo, Super Soco TSx można łatwo przywrócić do prędkości natywnej 45 km / h.

Super Soco TSx nowa era motocykli na rynku pojazdów elektrycznych.

Motocykl elektryczny waży zaledwie (70 kg), co jest kolejnym aspektem przyjaznym dla początkujących.

Pojedynczy akumulator wystarcza na przejechanie 40 km, chociaż motocykl elektryczny TSx ma miejsce na drugi akumulator, który podwoi zasięg.

Rowery na Ceneo

Super Soco TSx jest obecnie dostępny w Europie w cenie około 3500 EURO, choć nie ma jeszcze informacji o dostępności w Polsce.

Podczas gdy prędkość 45 km / h nie brzmi specjalnie interesująco, te typy motocykli elektrycznych o pojemności 50 cm3 są zaprojektowane do przemierzania ulic miast w spokoju. Jako lekkie motocykle elektryczne mogą stanowić skuteczne pojazdy elektryczne, dzięki którym możemy dojechać do pracy. Więcej motocyklistów na tych, zwrotnych małych pojazdach elektrycznych oznacza mniejszy ruch, mniej hałasu i zanieczyszczenie środowiska.

Zapraszam do komentowania .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *